| Stella66 a întrebat:

Vreau sa imi comand o rochie de pe aliexpress. Hainele de pe site sunt de calitate, merita sa dau bani pe ele? Sau sunt mai bune bijuteriile sau electronicele de pe site?

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Uită-te și tu ce prețuri jalnice sunt laughing. Normal că nu-s de calitate.

| GouDidodino a răspuns:

Cat dai atât, face! Iti recomand sa citesti cu atenție review-urile si pozele postate de alți cumpărători. Apoi iti poti da seama daca merita sau nu sa o cumperi

| popdragos a răspuns:

Produsele vin din China deci eu cred ca nu sunt chiar de calitate?