| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut, vreau sa imi dati niste sfaturi cum imi pot convinge parintii sa imi ia niste haine, sunt editie limitata si imi plac foarte mult si nu ii pot convinge sa imi dea bani. Va rog ajutati-ma cum sa fac rost de bani. Nu stiu cu mamaie nu prea merge cu tataie la fel... si nu cu site-uri, nu am card si nici cu olx, imi trebuie urgent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune le ca te vei revansa fata de ei (le vei inapoia banii, vei face treburi casnice, vei lua note bune la scoala), dar sa te si tii de cuvant. happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vai, săracul de el, ce viață oribilă duce, nu-și poate lua haine ediție limitată... hai să ne punem noi să donăm pentru el, că sigur e prioritar copiiilor cu boli și care abia au ce mânca zilnic

| Andreimihaitaureete explică (pentru Adry05):

Esti pamant ti-am zis sa imi dai un sfat omule nu sa descurajezi daca mie imi plac hainele care este problema ta,

| Wr3nch a răspuns:

Poti trai si fara hainele alea editie limitata ca nu o sa iti faca temele si nu nici nu te ajuta cu ceva concret. Daca nu poti muncii ca sa faci banii singur nu ai variente.