| dfwq23 a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac o frizura noua ca in aceasta poza.
https://imgur.com/a/SXf7Ns7
Cum sa incep? Sa imi las breton si sa ma tund in parti sau sa ma tund in tot capu fara breton?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o freză periculoasă!

(pe șine, intr-o gară)

| ValentinPMmarius3821 a răspuns:

Salut! Ai putea să-ți lași bretonul și să te tunzi pe laterale. Sau pur și simplu lași părul să crească și din cand în cand tunzi puțin din el ca să-i dai spor la crescut.

| BriXo221 a răspuns:

Din cate vad aici tipu' are parul mare cam peste tot. Bretonul il lasi cam pana la gura, iar pe margini e alegerea ta daca vrei scurt sau ca cel din imagine.