| Ionicka a întrebat:

Vreau sa imi fac pentru perete litere din burete,stiti voi, cu numele meu sau altceva scris.
Imi poate da cineva un tutorial cum imi pot face singura literele?

1 răspuns:
| georgianageo13 a răspuns:

E foarte greu de facut litere din burete dar mai intai trebuie sa iti cumperi burete nu foarte gros. Apoi iei o carioca de preferabil neagra si desenzi literele cu ce model vrei tu iar cand le pui pe perete ori le dai cu lipici prmanent ori cu scoci transparent.