| Sorina_Ionela_1992 a întrebat:

vreau sa ma ajutati sa imi dau seama ce forma a corpului am...masuri:83-bust; 75-talie si 93-solduri happy

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu e clepsidră. Asta ar însemna să ai mai mult la bust, cam 90-91.
Tu ai forma pară. Ar trebui să mai slăbeşti puţin la talie, 75 mi se pare puţin cam mult, măcar la 70 să ajungi.

| Bubutita a răspuns:

Eu cred ca forma corpului tau este de para..sau inima intoarsa.big grin

| Theooo23 a răspuns:

Mai degraba de clepsidra

| Bubutita a răspuns (pentru Theooo23):

Cred ca da..clepsidra.
Am mai vazut pe net si ai corpul clepsidra:d

| Sorina_Ionela_1992 explică (pentru Bubutita):

Si eu oscilam intre para si clepsidra dar nu eram sigura...happy

| SweetPaine a răspuns:

Para