| IonCucu a întrebat:

Salut, vreau sa ma antrenez la sala dupa programul lui Arnold Schwarzenegger, vreau sa aflu ce facea de luni pana sambata, ce ex, la ce aparate etc. Dau funda la cel care imi da un raspuns detaliat. mersi

Răspuns Câştigător
| vacarescu a răspuns:

Nu exista progr lui pe net. In plus tu nu consumi ce a consumat el. El baga doze duble triple de steroizi aflati in acea vreme( dianabolu, derivati dht, decanofortu, primobolanu etc.) Poti face si programu lu cine vrei tu daca corpu tau nu raspunde la asta degeaba

| Cosmin86 a răspuns (pentru vacarescu):

Nu lua Arnold danabol sau alte porcarii ieftine, ala lua steroizi de mii de dolari si kg de carne pe zi.

1 răspuns: