| Satres a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar o pereche de adidasi de pe okazii si mi-e cam frica sa nu fie originali. Voi ce spuneti? Pot avea incredere in produsele de pe okazii?

Link produs:http://www.okazii.ro/......a167095529
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Tovarashu a răspuns:

Salut!
Sa fim seriosi totusi, pretul adidasilor cu siguranta ar trebui sa-ti indice faptul ca nu sunt originali. Brandul Adidas orignal costa cel putin 200-250-300 RON, deci n-ar trebui sa ai pretentii ca modelul gasit de tine sa fie orginal. In general, vanzatorii specifica daca modelul nu e original, asa cum se intampla si la exemplul dat de tine. Vanzatorul spune: "model clasic identic Adidas Monaco". Asadar, este o copie.
Totusi, daca intr-adevar iti doresti adidasi originali Adidas, gasesti si pe Okazii, la preturi mai bune decat in magazine. Spor!

3 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Eu personal nu imi fac cumparaturile de pe internet.
Este mult mai bine sa iti alegi tu ce vrei/cum vrei modele pe care le stiudiezi asa pe okazii, tocmai, etc... nu le studiezi decat poza(BINE INTELES CA LA TOATE PRODUSELE POZA ESTE FACUTA CA SA AVANTAJEZE PRODUSUl)
Deci dupa mine du-te la un magazin si alegeti din zecile/sutele de modele.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
O zi bunahappy

| Satres explică (pentru σκμ):

Cu siguranta as face asta daca as avea si alt magazin mai "serios" de incaltaminte in afara de Deichmann in oras...

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Poti avea increderehappy