| george123332 a întrebat:

Salut, vreau să-mi las părul lung(baiat) și nu știu cât de lung să-l las. Ce tunsori se poartă la părul lung?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

In ziua de azi, multi tind spre a nu mai tine cont de parerile altora.

Asadar, tu il poti lasa sa creasca si vedea dupa aceea cum vrei sa il aranjezi. Don't be si, play with itwinking!

La mulți ani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*si
scuzați.

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai întâi vezi ce forma a fetei ai :pătrată, rotunda, triunghiulară sau ovala și în funcție de asta cauta tipuri de tunsori bazat pe forma fetei tale și dacă-ti place ceva, caută un frizer bun, care are răbdare și dă-i bătaie.
Pentru că, vezi tu, conform formei fetei tale vezi și tu cam cat de bine ți-ar sta cu tunsorile respective.
Mult succes in a-ți găsi un hairstyle cat mai bun!
Numai bine!

| Goete a răspuns:

VREI sa-l lasi lung
Si ne intrebi pe noi, CAT DE LUNG

Hahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraordinar. Nu imi da voie sa postez afurisitul acela de cuvânt.
Timid ar fi trebuit sa fie. Da' nu-i.

| popescuhertz a răspuns:

Coc.