| Myhay96 a întrebat:

Salut.Vreau sai cumpar prietenei un inel si nu stiu cum sa aflu numaru,ea nu poarta inele, vreau sa fie o surpriza, imi zice careva vreon sfat? Si cum sa il dau ce sa-i zic? nu o cer in casatorie.Multumesc.DAU FUNDA

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa-i cumperi altceva in afara de inel. Ca sa-i cumperi inel isi va da seama pentru ca trebuie sa-i afli marimea la deget doar dupa ochi nu poti sa cumperi un inel.

| neutrino a răspuns:

Daca ea are un inel pe deget, joaca-te intr-o zi cu el pe degetele tale. Ai mare grija ca nu orice inel ii face placere unei fete.

| cristimihailov a răspuns:

Ia-i mai bine un lantisor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o tii de mana, i-ai inelul de pe deget si joaca-te cu el; analizeaza-l si spune-i ca iti place. Schimba subiectul si fa in asa fel incat sa uite de inel si ia-l cu tine la magazin. Cand ii dai cadoul spune-i sa inchida ochii si pune-i inelul pe deget ( iar pe cel pe care l-ai imprumutat il poti da inapoi ). E doar un sfat, ca sa spun asa.

| MariaRawr a răspuns:

Pai poti sa te joci cu mana ei si sa ii iei inelarul intre degete si sa tii masura, sa vezi cam cat ar fi, sau poti sa ii iei un inel finut, reglabil. Sper ca te-am ajutat, pup! :*