| CristiEND a întrebat:

Salutare. Am acasa o pereche de ochelari de vedere.si as dori sa-i vand, dar nu stiu ce model e ca sa pot gasi un pret si poza sa pot pune anunt. Au pe ei semnul de la ARMANI, scrie pe lentile +1.50D si are un cod (5914 CE)dar nu gasesc deloc pe internet modelul. Daca ati putea sa-mi dati un site sau ceva modele...v-as fi recunoscator. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| monkeyman a răspuns:

Www.modeleochelaridevedere.ro dar sa-r putea sa fi expirat site-ul incearca cat mai repede. Sper sa iti fie de folos :D