| Florian_Robert_1995 a întrebat:

Am o nelămurire, vreau sa imi cumpar un piercing pentru limbă si nu stiu cat de lungă trebuie sa iau tija de oare ce atunci cand se umfla poate fii prea fix piercingul si atunci nu am facut nimic si am dat banii degeaba :c cum ar trebui sa imi dau seama de tijă daca e buna sau nu? Cum ar trebui să cer? Daca stiti si niste siteuri bune de unde pot comanda e perfect. ( Dau fundă, cum să nu )

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Este bine ca vrei sa faci ceva, dar sa fie in sens pozitiv privind sanatatea limbii tale.
Spune-mi, care este motivul tau pentru care ai vrei sa ai o asemenea realizare (perforarea limbii). care este scopul?
PS: sa-ti schimbi periuta de dinti, dupa ce iti pui piercing-ul

| Florian_Robert_1995 explică (pentru Lucian4):

Omule,ce iti pasa tie de ce vreau sa imi pun piercing sau nu? Nu mai are omul voie sa poarte nimic sau cum? te imbraci cum vrei, te comporti cum vrei si toate astea intr-o masura anume. Piercingul in limba e primul pe care vreau sa mi-l dau(altul ar mai fii in nara dreapta si e si ultimul) si sunt multi care au si totul este inregula atunci cand totul este facut corect, tu esti cu discriminarea sa inteleg sau ce? Raspunde cu ceva util si nu o mai da in palavrageli aiurea de oare ce nu te ajuta cu nimic. Macar stii sa imi raspunzi sau nu?

| Florian_Robert_1995 explică (pentru Florian_Robert_1995):

Hai gata ca am rezolvat nu mai am nevoie de nimic, ia si d'aici o fundă sa ti-o pui unde vrei si fugi d'aici.

5 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Inncredibil! ai impresia gresita daca crezi ca vei fi admirat de toata lumea. nu te sfatuiesc

| Florian_Robert_1995 explică (pentru Lucian4):

Nu are niciun sens ce spui -.- vrea un om sa faca ceva si tu asta spui? Ca vrea admiratie? Esti cam fraier
+ am pus aici intrebarea de oare ce nu primeam raspunsuri in alta parte, la Beauty and Fashion vad ca se raspunde. Pacat ca ai raspuns tu.

| Lucian4 a răspuns:

Mersi. am sa-mi pun un magnet-n pu** sa-ti atrag piercingul