| Tudor_Andrei_2000_5tm6 a întrebat:

Salutare, am o pereche de pantaloni de barbati in carouri rosu cu albastru. Ce s-ar asorta foarte bine cu ei?

17 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Mereu asortat cu culoare uni fara brizbrizuri de sa-ti ia ochii, astfel devii chiar ca un clovnulet, fara suparare. Se asorteaza cu negru, rosi sau albastru. La astfel de pantaloni greu ii poti asorta cu ceva.

| darrio2007 a răspuns:

Se mai poarta asa ceva?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt in genul fetelor de masa din restaurantele comuniste? laughing

| gabicoo a răspuns:

O fustă!

| Dismally a răspuns:

Doar un costum de clown merge la asa pantaloni big grin

| VoidEternal a răspuns:

Tomberonul.

| Salontanul a răspuns (pentru VoidEternal):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

De când ai început să fii ironic?
Nu era genul tău.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Dintotdeauna. Dar nu sunt mereu așa, depinde de starea mea de spirit și de ce mi se ridică la fileu.
Oricum aici nici măcar nu eram ironic, eram sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o cămașă roșie sau albă și cu o jachetă de piele neagră deasupra.

Răspuns utilizator avertizat
| CezaraEM a răspuns:

S-ar asorta cu un tricou/camasa cu negru, alb, rosu, albastru!

| Pnin a răspuns:

Greu de imaginat combinația, contează și carourile cat de mari sunt, ce culoare predomina și cât de stridentă e. Cel mai bine nu o asortezi cu nimic. Iei ceva monocrom ca sa nu arăți ca un papagal.

| Tudor_Andrei_2000_5tm6 explică:

Cand pun o intrebare serioasa, primesc unul sau doua raspunsuri, dar raspunsuri la caterinca vad ca is destule... Ne mai intrebam de ce suntem unde suntem ca natie...

| AnaMaria8187171 a răspuns:

încearcă o helancă neagră, o curea și niște bocanci negrii. Preferabil, dacă vrei si-ti place cum arata, baga helanca în pantaloni. Ar arata foarte dragut și cu un lănțișor deasupra și eventual un palton. Indiferent de ce spun comentariile, sa știi ca pantalonii în carouri (indiferent de culoare) pot fi foarte drăguți, dacă știi cum sa accesorizezi. Sper ca te-am ajutat! ♡

| atacerebral a răspuns:

O alta pereche de pantaloni sa o pui peste sa feresti ochii publicului inocent