| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o problema care ma obsedeaza laughing parul meu x_x big grin Acesta este cret si eu il urasc x_x nu imi place vreau sa il pot aranja cum vreau.Ca sa il mentin drept fac dus in fiecare zi. Cred ca o sa imi iau si o placa daca e nevoie rolling on the floor So... intrebarea mea este daca fetelor le plac baietii cu parul cret sau aranjat? Se poate face ceva impotriva parului cret? x_X

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sincer?!
Unui baiat ii face mare placere sa umble cu mana in parul cret al unei fete...gandeste-te, ca sunt persoane care dau bani, ca sa-si faca parul permanent, adica...cret, ca sa arate bine. Mai bine te-ai gandi, ce coafuri sa aplici parului tau.
Hai, un an nou si bun!

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
SFATUL MEU: Du-te la farmacie si intreaba de masca de par pentru indreptat parul big grin eu folosesc si e super! Si nu-i nikio rusine daca iti vei cumpara o placa...adika. baietii emo folosesc placa! Si cat despre intrebarea ta referitoare la preferintele fetelor. sa stii ca nu conteaza daca ai parul cret! Conteaza atitudinea ...pe mine ma atrage la un baiat atitudine : simtul umorului, amabilitatea, cum ma complimenteaza, cum se imbraca. etc! deci nu conteaza parul. care in timp poate ti sa va schimba ( cand eram mai mica aveam parul drept. si cam de vreo 4 ani. mi se unduleaza de zici ca l-am facut cu undulatorul!:d ^_^ I don't want to see

| Awndre a răspuns:

Lasa-ti`l cret ca stii ca-ti sta bine. Dar daca chiar il vrei lins, cum nu e fain, cred ca sunt solutii prin marketuri, farmacii, ca un fel de balsam sau sampon care ti-l indreapta:p.
Buh, despre intrebarea daca le plac fetelor baietii cu parul cret., am mai vorbit noi. mie`mi plac cei cretihappy

| vintageheart a răspuns:

Mai toate fetele au parul drept sau putin ondulat.Fii tu mai originala si lasati-l cret!love struck

| Livianananana a răspuns:

Si eu am parul cret si ma enerveaza cand il indrept cu placa nu sta decat cateva ore! baieti cu parul cret. hm draguti! sa nu fie parul prea lung doar la ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac baietii cu parul cret, cand il priveam pe un prieten cu parul lui negru si putin cret, ascultand muzica, ma gandeam cu ce cantaret seamana laughing.
Si mai este si verisoru meu, cret si adorabil, pentru ca nimic nu e la locul lui si e atat de dulce :X.

xoxo, didi

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

Da, buna din nou laughing M`ati inteles gresit big grin sunt baiat rolling on the floor))