| Eugen_Busta_1997 a întrebat:

Salutare, am vazut pe Facebook o postare cu blugi etc de la o pagina care se ocupa cu imbracaminte si intr-o poza modelul respectiv care purta hainele are niste tenesi/adidasi care mie imi plac foarte mult da nu vinde decat ce e in poza... Imi puteti spune daca aveti idee ce adidasi sunt. Va rog mult, dau mare FUNDA

AICI las poza cu adidasii:

https://imgur.com/a/DKohb5R

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se spune teniși nu teneși, unde ai invatat sa scrii?

| Eugen_Busta_1997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe bune? Eu am pus o intrebare nu sa vi tu ala destept sa imi spui cum se scrie, chiar nu mi ai fost de ajutor...

| LiviPISICUTA a răspuns:

Teniși*