| Knife00 a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati un parfum puternic, intepator, plin de masculinitate si persistent. Ceva special, sa intoarca lumea capul dupa mine pe strada.Nu-mi plac parfumurile dulci. Ceva 18+. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu prefer Individual Blue şi Individual Casual, Today Tomorrow Always pentru el (cel cu coriandru, salvie şi piele) Black Suede Touch, Signature, Perceive pentru el, Full Speed. Sunt minunate. Le-am mirosit şi chiar îmi plac, pe unele le are prietenul meu şi tatăl meu.

| Knife00 explică (pentru Neo12):

N-am mai auzit de ele dar o sa incerc, daca gasesc pe la unele parfumerii. Multumesc.

| Neo12 a răspuns (pentru Knife00):

Sunt de la Avon. În anumite campanii, în catalog se găseşte şi mirosul parfumurilor.

| Iasmy_Iasmina_1996 a răspuns:

La Lady's gasesti tot ceea ce iti doresti la preturi mici si accesibile.Te asteptam in magazinul nostru online.
http://ladys.ro/catalog_Ladys.php?affId=IIfvGVgC