| ionut235 a întrebat:

Salutare,ce sampon pentru barbati imi recomandati anti-matreata? Am incercat cu head&shoulders si degeaba. Ceva sugestii?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ORICE șampon ai folosi, după ce ai intrerupt "tratamentul" cu respectivul, mătreața reapare. Așa că folosește-l pe cel ce-ți pică bine

| ionut235 explică (pentru sierra1):

Sampon care l-am spus mai sus, il folosesc de 2 ani, nu l-am intrerupt, si tot am matreata, parca mai multa inca.

| sierra1 a răspuns (pentru ionut235):

Tocmai asta-ți spuneam și eu

| dmz123 a răspuns:

Https://www.crisalis.ro/......ampon.html pe acesta il recomand cu incredere