| Nirvanaaa a întrebat:

Salutare!

Cunoaște cineva un salon profesionist din București ce realizează tunsori bune?

3 răspunsuri:
| Jus7t a răspuns:

Sup bbygirl

| SynapseNinja a răspuns:

Nu sunt din București, dar am auzit multe recomandări cu privire la salonul „Virgil The Barber" (urmărește-l, pe rețele de socializare, pe frizerul cu același nume). Cică realizează tunsuri mai mult decât bune, doar că sunt și scumpi.
Dacă nu, caută pe net platforma „Stailer" (în care te poți și programa la salonul și frizerul dorit) și îți dă acolo tot ce vrei... saloane și frizeri și îți arată, inclusiv, recenziile celor care s-au tuns înaintea ta.

| T3PdAe a răspuns:

Virgil The Barber, recomand.