| yTz a întrebat:

De mult timp incerc sa-mi fac o freza cu, care sa arat bine insa nici pana acum nu am gasit. poate o sa gasesc raspunsul aici. uitati o poza cu mine :
[IMG]http://i57.tinypic.com/2le4byp.jpg[/IMG]

1 răspuns:
| zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar a răspuns:

Salut cum ti-ai facut freza iti sta bine si o am ceva in genul asta. Dupa ce faci dus date cu spuma nu fixativ sau gel si ridicati parul in pozitia cum ai in poza iar apoi til dai usor cu mana nu cu pieptenul intr-o parte care vrei stanga sau dreapta iar apoi dai 1 min cu pheonul mult succeswinking!