| NYØ2002 a întrebat:

E adevarat ce spune mama ca de la vant ma fac mai negru?
Eu am pielea mai inchisa.Brunet nu stiu daca sunt, altii spun ca sunt ciocolatiu sau negru.La fete le plac baietii ca mine?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tatal tau este la fel?

| Furnicuta000 a răspuns:

Cum adica de la vant? Te faci negru de la prea mult soare nu de la vant, vantul e chiar bun.
Si culoarea pielii e mai putin importanta decat atitudinea. Daca ai atitudine si esti baiat bun, prietenos si respectuos nu cred ca o sa aiba nimeni prejudecati de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți spun o chestie și retine-o unele fete sunt rasiste altelu nu depinde de educația data de părinți altele sunt influențate și de anturaj asa ca depinde cât ești de plăcut tu ca om, dacă ești curat te comporți frumos ești civilizat slabe șanse sa fi discriminat dacă unei fete nu ii place de tine e posibil sa nu ii placa altceva la tine nu neapărat tenul pielii. Cine te va plăcea o fa face pentru cum ești tu ca persoana nu cred ca culoarea ii va influenta acțiunile dar din păcate sunt și rasiste/rasiști când dai de ei/ele ignorai

| Justme32 a răspuns:

Zi și tu că ești ţigan, mou iar la fete le place de tine așa cum este tu. Baftalou moro. La asemenea întrebări n-o să ai o spună cineva fără mișto

| cristian232323 a răspuns:

laughing) Nu, vantul nu te face negru daca ar fi asa toti am fii negrii
Fetele nu plac in special negrii sau albii depinde si te fete
unele vor bani masini si etc si altele vor o persoana educata care stie sa se comporte si care are cei 7 ani acasa, unele vor smardoi si bombardieri, altele vor baieti frumosi