| Nyo a întrebat:

Salutare! Există depigmentare cu laser daca da, te depigmenteaza instant?
Cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cauta pe google pret depigmentare laser si intra pe siteurile care apar sa iti faci o idee.

De exemplu aici variaza intre 200 si 700 de lei sedinta, in functie de zona aleasa https://www.columna-esthetic.ro/preturi/

| newaccountbye a răspuns:

Din cate știu eu exista, dar in câteva ședințe poți îndepărta tot. Cât despre preț, nu știu nimic.

| floruits a răspuns:

Bună!

Știu de exista acestui produs și la câteva ședințe, te poate depigmenta, dar din păcate nu știu prețul.