| alex495 a întrebat:

Salutare. Imi creste par pe lobul exterior al urechilor si as vrea sa scap definitiv de el. As incerca epilare definitiva. Sa-mi dea cu aparatul acela cu laser. Credeti ca va disparea parul acela? (nu l-am tuns niciodata dar usor usor se innegreste si devine vizibil, plus ca-i destul de mare firul)

4 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Cu epilarea definitivă da, o să scapi de părul acela!

| Justme79 a răspuns:

Posibil că da...dar cel mai bine mergi direct și întrebi la sursa și îți spune sigur daca se poate că bănuiesc că este și o zonă mai sensibila tongue

| G7yama a răspuns:

Cel mai bine este sa încerci cu laserul pentru epilare defintiva. Nu are rost sa încerci alte metode pentru ca iti va creste la loc

| DumitruAlex21 a răspuns:

Da,poți încerca și acest tratament, va dispărea definitiv acel fir