| SushiSash a întrebat:

Imi puteti recomanda o vopsea rosu intens care sa se prinda foarte bine de par si sa iasa radianta? Tin sa mentionez ca am par uscat, decolorat anterior (dar nu adus la blond pur) si actual vopsit roz intens (in momentul de fata e ceva foarte sters)! Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Rosu coral-rosu rubiniu ( dar cred ca realizezi ca iese repede din par mai ales ca e vara, e soare si ai si blond pe sub)

| SushiSash explică (pentru Blueberry8):

Ma refer la un brand, dar multumesc de sugestie!^^

| Blueberry8 a răspuns (pentru SushiSash):

Ca brand eu folosesc L`oreal.Dar prea putin conteaza bradul(dupa parerea mea) pentru ca e mai multa publicitate decat produs mai bun.Au aceleasi substante in ele, doar ca noi platim brand`ul happy.Se duc la fel de repede din par. Cu drag :X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fanola.

| Ana123anuta a răspuns:

Poti sa incerci Koleston de la Wella e o vopsea cu nuante foarte aprinse si radiante, e putin mai scumpa dar este profesionala iti recomand si un oxidat de 12% pentru o culoare intensa