| anonymus4106 a întrebat:

Salutare, lume! Trebuie sa fac cadou unei fete pentru "Ingeras". Eu m-am gandit sa-i iau o esarfa sau un fular, daca tot e iarna, dar nu ma pricep la vestimentatie. Asa ca as vrea sa aud parerea voastra cu privire la ce esarfa ar fi indicat sa iau, stiind ca acea fata poarta de obicei culori deschise, sau daca aveti alte idei de cadouri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Un fular alb, moale (din care sa nu iasa firele! ) ar fi foarte buna.
Fetelor le plac amintirile ce le pot "mangaia" si ii aduc amintiri placute despre cel de la care auprimit-o.winking

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e o idee buna, si o pereche de manusi eventual, cand ii iei un singur obiect e destul de aiurea.

| cristi202 a răspuns:

I-ai un ursulet de plus. O sa ii placa mult, doar daca ar fi peste 50 de ani poate nu i-ar placea happy, desi nu ar fi exclus. Si cu cit ursuletul va fi mai mare cu atit surpriza si incintarea va fi mai mare, dar si buzunarul tau trebuie sa fie mai mare happy.

| GirlOnline81 a răspuns:

Incearca la Meli Melo sau Accesorize (daca magazinul exista in orasul tau), unde poti gasi un set dragut esarfa+cercei. Eu am primit unul acum cativa de ani, cu fluturasi. Le port si acum cu drag happy.

| anonymus4106 explică:

Multumesc tuturor celor care mi-ati dat sfaturi!

| dmstefania a răspuns:

De obicei in acest sezon se poarta culoarea roz pal ceva de genul (in 2019)! Si da. Ai putea cumpara un lantisor sau o bratara

| Sunciel a răspuns:

Ii poti lua si decoratiuni de craciun, cui nu-i plac decoratiunile? Ii poti cumpara o lumanare parfumata cu un suport mai deosebit si un glob cu zapada inauntru, sau orice alta decoratiune care crezi ca ar putea sa ii placa.