| nyoentox2002 a întrebat:

Ma puteți ajuta vă rog?
Am parul creț și am vrut sa mă programez la frizer și m-a mințit ca cică el nu are locuri și pana la urmă mi-a zis pe mess că nu vrea să mă mai tundă că l-am enervat ultima oară și l-am întrebat că cu ce l-am enervat si nu mi-a spus să nu îl mai frec la(e prostie dar am înlocuit-o eu) cap!
Eu cred ca s-a enervat din cauza parului meu nu stiu, ca i-am zis sa îmi ia doar puțin de sus și era încâlcit și de asta ma gândesc ca s-a enervat!
Uitati tiktok-ul meu sa îmi vede-ți părul:
https://vm.tiktok.com/ZMJW21YjN/

Ce sa fac îmi trebuie un stilist? Nu mai știu ce sa mai fac, mie îmi place sa îmi las parul mare și creț și din când în cand sa îmi iau puțin de sus nu mai știu ce să faccrying(

Oare dacă m-aș duce la stilist, el ce ar putea sa îmi facă? Credeți-mă că nu știucrying(
Sau cum sa combin stilistul cu frizerul?

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i un ciubuc frizerului și o să-i meargă mâna de zici că-i stilist

| CodrutElian1990 a răspuns:

Postarea este la misto si la promovare. Exact ac

| WhiteLife a răspuns:

Este pe Facebook un grup, Par cret si bucle rasfatate. Citeste acolo despre cum il poti ingriji si la albume este explicata si o metoda prin care te poti tunde acasa.

| Adrian5575 a răspuns:

Macar fa-ti si tu o freza de baiat. Sau aranjeaza-l.

| MValentin a răspuns:

Cum sa iti faci vizualizari pe tiktok noua metoda rolling on the floor))))

| LPCTSTR a răspuns (pentru MValentin):

Ehem... te rog, hai sa ajutam copilul ca, vezi, este disperat laughing

Fie gasesti alt frizer/stilist, fie iti antrenezi parintii sa te aranjeze dupa cum ti-e dorinta. Daca in altii nu poti avea baza, in parinti sigur poti avea.

| nyoentox2002 explică (pentru LPCTSTR):

Nu sunt copil, am 18 ani?

| LPCTSTR a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ah, scuzele mele, imi suni a copil dupa exprimare.

| Anonimboy17year a răspuns:

Pai ori iti lasi parul mare ori mai iei putin de sus? Du-te la orice alt frizer

| împreunăfacembine a răspuns:

Stai, nu înțeleg de ce te plângi, asta în primul rând

Dacă tu zici că pe frizer l a deranjat faptul ca ai avut parul încâlcit și doar pentru atât nu te mai ia la tuns, atunci permite-mi sa ți spun ca acel frizer e un dobitoc.

Păi ce are dacă mergi la stilist? Și nu e musai sa mergi la stilist. De știut e ca stilistul e mai scump, dar și rezultatul pe măsură.

| siriusblack98 a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Nu te-ai prins. Puștiul se promovează pe TPU că e gratis. El e "smart".

| nyoentox2002 explică (pentru siriusblack98):

Nu încerc sa ma mă promovez?

| siriusblack98 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Bine să presupunem că nu îți faci reclamă. Îl cred pe ăla că s-a enervat pentru că este foarte cancer să-i tunzi unuia cu părul creț numai vârfurile. Că nici mult nu-i poți cere. Adică e o treabă care durează mult, este migăloasă și se plătește prost. Că a fost el măgar și ți-a zis-o urât e altă treabă. Putea să ceară mai mulți bani. Singura șansă este să îți schimbi frizerul și pe următorul să-l plătești poate dublu ca să nu îți mai auzi vorbe.

| nyoentox2002 explică (pentru siriusblack98):

35 de lei este prețul!

| siriusblack98 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu am întrebat cât este prețul.