| Marko556 a întrebat:

Salutare,mi-am comandat o pereche de blugi de pe eMAG marimea 33 dar imi sunt putin mari, acum cateva zile mi-am mai cumparat o pereche tot de pe eMAG, tot aceiasi marime, si imi vin perfect, de ce o pereche este mai mare daca sunt aceleasi marimi?

Răspuns Câştigător
| AnaQ a răspuns:

Mărimile nu sunt întotdeauna la fel, mergi la un croitor sa ii modifice după bunul tau plac.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Faptul ca le-ai luat de pe eMAG nu are nicio importanta, dacă ele au fost vândute de un magazin obișnuit. In prezent cam oricine poate sa colaboreze cu eMAG. Uita-te si o sa vezi ca cele 2 produse nu sunt la fel.