| Апельсин4ик a întrebat:

...Propuneti-mi va rog citeva tratamente pentru caderea parului, mersi mult!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosește uleiul de ricin. Crede-mă că uleiul de ricin ajută foarte mult părul.

| Idkidk a răspuns:

Buna,
Uleiul de ricin e cel mai bun!
O seara buna!

| Infraverde a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin. Il gasesti la farmacie (este foarte ieftin). Il masezi pe scalp cu cateva ore inainte sa te speli pe cap.

| IoanaaaaMiaaaa a răspuns:

Aspasia e foarte buna. Imi cadea foarte tare parul si am mers la farmacie. Farmacista mi-a recomandat aceste pastile si le-am incercat. In prezent imi cade cam un pumn de par pe saptamana si poate chiar mai putin. Vreau sa mentionez ca in trecut imi cadea foarte tare. Ti le recomand, dar daca ti le cumperi, sa ceri pentru varsta ta....sunt mai multe tipuri.