| NYØ2002 a întrebat:

Sunt oameni care au parul drept si gras? Eu de exemplu eu am parul ondulat si gras si cand il intind cu placa nu se vede parul calumea si de asta spun.Sunt tratamente care il fac lins si drept?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti baiat sau fata?

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu aveam in adolescenta parul foarte ondulat si chiar daca il faceam cu placa in cateva ore se facea la loc laughing
Apoi m-am decolorat (m-am facut blonda) si stii ca decolorantul subtiaza parul, asa ca dupa ce il faceam cu placa statea lins si o saptamana laughing
Daca vrei sa faci un experiment poti sa te decolorezi (cu pudra decoloranta) si apoi sa iti aplici un nuantator saten-brunet ca sa nu se vada ca ai fost decolorat

| NYØ2002 explică:

Baiat nu se vede dupa nume?

| Bariel a răspuns:

Eu nu stiu cum sa scap de parul gras si lins si tu vrei par gras si lins happy

| NYØ2002 explică (pentru Bariel):

Eu vreau sa il am drept sa am o freza misto data peste cap