| David3234 a întrebat:

Testerele de parfum sunt cat de cat apropiate la miros cu cele originale? Vreau sa imi iau un tester Tom Ford Noir la 100 ml, este ok, stiti ceva?

Multumesc frumos, astept raspuns!

4 răspunsuri:
| IqStorm a răspuns:

Testerele sunt mai intense deci recomand cu încredere. Câteodată sunt chiar mai ieftine pentru că pot avea și un ambalaj diferit(deci nu înseamnă că nu e original)

| Andreeush a răspuns:

Sunt mai puternice decât cele originale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miros la fel ca originalul. Si prin testere sper ca te referi la cele de 1, 2 sau 5 ml, nu la alea contrafacute de 100ml care costa 15 lei in loc de 500.

| Anonima975 a răspuns:

Testerele miros puțin mai puternic, mai intens decât parfumul original ca să te atragă sa îl cumperi.