| DarkChocolate94 a întrebat:

Am a intrebare: chiar azi mi-am luat un lipici special de gene false si nu ma asteptam absolut de loc sa fie transparent. Cum imi dau seama cam camd pot sa il aplic peste genele mele naturale (adica cand se usuca pe cele false)? Pt ca nu vreau sa pun mana mereu sa vad. Daca era alb,se facea usor albastrui ca am vazut oe net, dar asa..sunt confuza..astept raspunsuri. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Pai cum scrie si pe lipici, trebuie sa astepti 30-40 sec...iti recomand lipiciurile negre..sunt mai bunehappy