| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat niste adidasi de pe siteul fashiondays si vreau sa le fac retur.Am completat formularul de retur si mi-au zis ca in 4 zile curierul vine sa ridice coletul.Intrebarea mea este: curierul vine acasa sau trebuie sa duc eu coletul la posta?

Răspuns Câştigător
| rebe200515 a răspuns:

Trebuie sa te duci tu la firma de curierat cu care colaborează fashion days ul. De asemenea, dacă te cunoști personal fu curierul din zona ta (gen dacă ti-a mai adus comenzi) cred ca poate veni și la tine acasa.