| Geass122 a întrebat:

Salutare TPU, am cosuri negre pe nas si mai am cosuri pe obraji putin mai multe dar nu exagerat, pe frunte mai deloc dar mai apar, ce creme sunteti de părere ca m-ar ajuta? Am 17 ani

2 răspunsuri:
| Vanessika a răspuns:

Pentru cele de pe frunte si obraji poți încerca crema Duac. Am folosit-o și m-a ajutat mult, însă mai multe aplicări pe zi usucă pielea, recomandat este o singură dată. Citește cu atenție prospectul. Sper să te ajute, însă depinde de la caz la caz!

| Elena_Maria_1993 a răspuns:

Eu stiu ca pentru a preveni cosurile, poți folosi creme. Dar pentru a le elimina trebuie sa apelezi la anumite proceduri cosmetice specializate.