| LeGoLaS25 a întrebat:

Salutare TpU! Am o pereche de adidasi de fotbal, problema e ca dupa ce incep sa joc cu ei cam vreo 5 10 min incep sa ma incomodeze in zona latului si al exeteriorului, stie cineva vreo metoda ca sa nu mai simt acea incomodare? Tin sa mentionez ca talpicile nu le pot scoate afara deorece sunt lipite.

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Ii duci la cizmar sa-i puna pe un calapod care sa-i largeasca. Ii spui exact ce doresti, ca sa nu-ti faca altceva.

| Stefan_David_1981 a răspuns:

Cumparati uni noi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Î ti sunt mici, ar fi bine daca ti i ar schimba