| Madalin2296 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare care se adreseaza la magazinele de haine online.
Tot am vazut pe Facebook postari cu haine papuci etc... Toate hainele papucii etc sunt made in turkey. Cine ma poate ajuta cu un Shop online care detine transport si la noi in Romania? Si da am folosit google pentru cei care vroiau sa imi spuna asta. Am cautat si am gasit doar magazine chineze si franceze. Gen ebay etc. Dar eu sunt interesat de acel magazin din Turcia care vinde la noi in Romania. Caut pentru ca stiu ca turci mai fac lucruri non-originale ( puma nike addidas ) si la preturi mici. Daca aveti site-uri care ma pot ajuta, va multumesc.

2 răspunsuri:
| Luiza995 a răspuns:

Dacă te interesează pentru copii pe https://mallcopii.ro găsesti articole care nu sunt fabricate in Turcia.

| Madalin2296 explică:

Up