| pWd a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Ce sa folosesc ca sa imi stea parul asa cum vreau eu fara sa il ud si sa fara sa folosesc gel sau fixativ.
De curand vreau sa-mi schimb frizura si na, a intervenit o porblema nu am cu sa il fac sa stea cum vreau eu. Niste prieteni mi-au spus ca ar trebuit sa folosesc doar apa, dar cand bate vantul sau dorm ori stau cu capul pe perna se face la loc crying
Ce trebuie sa folosesc?

4 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Fixativ.

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

N-ai cum sa-l faci sa stea cum vrei fara fixativ sau gel si apa sa nu folosesti in niciun caz(numai cocalarii se dau cu apa pe par ca sa le stea)

| pWd explică (pentru VrajitorulMaleficRevine6666):

Sigur... Am sa-mi dau cu gel in cap pana imi cade tot. N-ai nici o idee? sad

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns (pentru pWd):

Mai este spuma de par dar n-am folosit nici o data poate te ajuta aia...