| Mihai99182 a întrebat:

Salutare TPU. Azi am intrat putin in magazinul DM, stiti voi, cel cu parfumuri, cosmetice etc. si mi-am cumparat o apa de toaleta hugo boss 75ml la 200 de lei, in drum spre casa zic sa intru putin pe internet sa vad ce preturi mai sunt si in alte parti. Cand vad aceeasi apa de toaleta hugo boss 75 ml 112 lei pe eMAG. Mi-a picat fața. A cumparat cineva parfumuri de pe eMAG? Sunt originale sau e teapă? Sau mi-am luat eu teapa la DM? L-am verificat pe checkfresh, este original, dar a fost fabricat acum vreo 4 ani.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e țeapă în dm, pe la prețul ăsta ai găsi în orice magazin fizic pentru că au adaos mare întrucât plătesc chiria locului, angajații etc. pe eMAG sunt scutiți de astfel de costuri deci își permit să lase prețurile mai mici

| Simpatic a răspuns:

Nu ai luat neaparat teapa atata timp cat produsul este original,la eMAG sunt si parfumuri contrafacute cat si originale,in special cele fake sunt vandute de tarti in marketplace, eMAG din ce stiu eu vinde doar originale, si da diferenta de pret e mare intotdeauna intre un magazin fizic si unul online pentru ca magazinul fizic plateste chirie, lumina, angajati etc

| RoCkKiD a răspuns:

Ai luat teapa, la DM cam orice e mai scump.

| Yuoia a răspuns:

Ai luat tu teapa. Si eu am vazut la DM preturi mai mari ca in alta parte, Si... nu am mai intrat la ei.