| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, feonul in exces dauneaza parului? Tin sa mentionez ca imi aranjez parul pe spate ( sunt baiat ). Imi puteti da cateva tutoriale?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, dauneaza.

| AlleSss a răspuns:

Bună. Da, dăunează părului. Îți încălzește firul și îl deteriorează. Încearcă să-l dai cu spumă când e umed și aranjează-l cât de cât corespunzător. Nu va fi același rezultat, dar ar trebui să fie mulțumitor.
O zi frumoasă!

| Madness345 explică (pentru AlleSss):

Inteleg. dar se face scarliontat si fara volum si e nasol rau...

| Madness345 explică (pentru AlleSss):

Sau tu te.ai referit tot cu feonul?

| Crisstinayy12 a răspuns:

Da, dar eu zic sa te uiti la Bogdan Hairstyles de pe Youtube nu stiu exact cum se scrie. I.B.m

| Fumiko a răspuns:

Da dauneaza, mai ales tu fiind baiat poti sa tii-l usuci fara fiindca ti se usuca mai repede ca la fete!