| Bobby77 a întrebat:

Salutare,TPU! Imi puteti recomanda un sampon de par? Am par cret, destul de rebel. Nu imi sta niciodata. Mereu e ciufulit. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herbagen sampon antimatreata cu zinc pyrithione. Il gasesti in Cora, plafare, Kaufland etc. Ingredientul activ din sampon netezeste parul, facandu-l mai lucios, si este eficient si impotriva stresului oxidativ ajutand la diminuarea caderii parului. Pentru netezire mai poti sa iti clatesti parul cu apa si o cantitate mica de otet, defineste si buclele. Foloseste minim o data pe saptamana metoda cu otetul si dilueaza-l bine ca sa nu faci o solutie mult prea acida.

| Bobby77 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bobby77):

Cu placere! happy