| Rares95 a întrebat:

In 20 min merg cu un prieten la frizer ca trebuie sa se tunda si am zis ca ma tund si eu.Problema este ca nu stiu cum sa ii zic la frizer sa ma tunda.De fiecare data ii zic sa ia mai putin de sus si jos sa fie scurt.Problema e la breton ca de fiecare data ii zic in alt mod si arata ca si cum m-ar fi tuns cu o oala in cap.Cum sa ii spun sa ma tunda in asa fel incat sa imi stea cat de cat bine. Poza de la profil nu e atat de recenta, dar inca mai seaman cu cel din poza.Mentionez ca acum am parul lung de imi ating cu bretonul varful nasului.

Astept raspunsuribig grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gabriela_9172 a răspuns:

Rares la cum arati in pozahappy Tie ti-ar sta bine cu bretonhappy.dar nu mare sa-ti intre in ochi ceva mai simpluhappy nu cu breton intr-o parte fiindca am o prietena care are asa cu breton intr-o parte.Si doar nu vrei sa arati ca o fatalaughing

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Medema a răspuns:

Vezi,sa nu iti mai iei din breton e mai bine sa il lasi sa creasca apoi sal tunzi, Bros incearca bros.

| DANI_1590 a răspuns:

Cu breton intr-o parte

| andreisandu28 a răspuns:

Pai sa te tunda cu capac laughing

| Rares95 explică:

Gabriela,merci mult, ti-as da funda dar nu ma lasa.Asa m-am tuns cu breton scurt si e super:Xsa stii ca tu meriti funda de faptwinking

| Rares95 explică:

Aww...uite ca am reusit...nu mergea sa iti dau funda, dar am reusitbig grin