| NYØ2002 a întrebat:

Mie mi-a crescut mustata de fecioras si par, par si cioc, la mustata de fecioras prima data mi-am dat-o cu benzi depilatoare, de vreo 4 ori cu crema depilatoare si ieri cu masina de tuns.Eu nu sunt sigur dar cand ma uit in oglinda parca observ ca am cateva fire de par pe obraji sau nu stiu cum vreti sa ii spuneti, am incercat sa il rad si pe ala, oare o sa-mi creasca mai des?
Maicamea a spus sa nu ma rad pe obraji ca o sa ma chinui cand o sa fiu mare, ca o sa imi stea nasol ca o sa am un bărboi aspru pnm.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune-i mamei tale ca barba este o chestiune de gena si nu depinde de cate ori te razi!

| Bizon95 a răspuns:

Baliverne, par pe fata o sa ai cat iti e scris in gene, stiu pe cineva de 40+ care se rade odata pe saptamana ca atata barba ii creste

| Iulian998876 a răspuns:

Fi ba bărbat.