| mario98 a întrebat:

Sunt baiat am fata ovala si parul scurt. Pana acum imi faceam freza cu gel Nivea Freezing. M-am saturat sa am sarma ghimpata in cap. Vreau un produs care sa imi faca parul cu aspect umed si sa fie fixare destul de puternica. De preferat ceara. Am auzit ca ceara de la taft este foarte buna.

Răspuns Câştigător
| IrinaAniri a răspuns:

Ceara vroiam si eu sa-ti zic, nu stiu cum e cea de la taft, dar in general toate produsele lor sunt supe, deci o poti incerca