| SoleX a întrebat:

Voiam sa va intreb daca a-ti cumparat de pe site-ul acela de pe Facebook haine impactt si daca este legit! De obicei sunt legit aceste pagini?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vanzarile facute in paginile de FB nu sunt vanzari legale!
Marfa legala este vanduta pe site-urile oficiale ale magazinelor, nu in paginile FB-ului.

| SoleX explică (pentru Violleta2022):

Eu sunt curios daca imi trimite produsul respectiv si nu vreo caramida ceva, ca stiu ca nu sunt originale!

| Violleta2022 a răspuns (pentru SoleX):

Depinde cat de cinstit este vanzatorul.
in plus, de pe FB nu ai nici un control., totul este pe riscul tau!
Ca nu poti sa faci plangere nicaieri, nefiind un site oficial.