| Zosima123 a întrebat:

Salutări. Am 21 de ani. Nu mi-am mai ras barba de 4-5 ani. laughing. La barbie e foarte deasă. Și pe maxilar, însă, pe obraji... Cam rară, însă nu extrem de rară... Cum pot să o am deasă și pe obraji? Să fie la fel.
Alții zic că trebuie tăiată barba pentru a se îndesi, alții zic că nu e bine, deoarece afectează rădăcina firului și nu îți ajută cu nimic, ci din contră, spuneau că mai bine ai lăsa-o să crească în voia ei.
Voi ce credeți? Cum pot avea barba mai deasă?

1 răspuns:
| Cksihja a răspuns:

O poți încreți sau să aștepți să crească mai mare.