| Sebastianjuan a întrebat:

Salutari. Am niste Adidas Alphabounce Beyond, si sunt foarte multumit de ei. Aspectul este genial si sunt foarte confortabili. Acum, am vazut ca exista o varianta si mai nou si veritabila. Alphabounce Instinct. Dar nu-i gasesc nicaieri prin Romania. Niste idei?

1 răspuns:
| gigite a răspuns:

Adidas Alphabounce Beyond DB0205
ALPHABOUNCE BEYOND SHOES NEUTRAL RUNNING SHOES WITH A SOCK-LIKE FIT AND CUSHIONED COMFORT. When your breath becomes effortless, you know you're in the zone. These women's running shoes are designed specifically for cross training, with a seamless Forgedmesh upper that hugs your foot comfortably and provides reinforced support for side-to-side movement. They pair a super-grippy outs

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
332.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond M AQ0573
Adidas Alphabounce Beyond M AQ0573
Producător adidas, adidas Performance Model:

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
443.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond W CG5579
Adidas Alphabounce Beyond W CG5579
Producător adidas, adidas Performance Model: Alphabounce

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
443.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond W CG5581
Adidas Alphabounce Beyond W CG5581
Producător adidas, adidas Performance Model:

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
354.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond M DB1124
Adidas Alphabounce Beyond M DB1124
Producător adidas, adidas Performance Model: Alphabounce Beyond M DB1124 Culoare

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
410.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond M AQ0574
Adidas Alphabounce Beyond M AQ0574
Model: Alphabounce Beyond M AQ0574 Culoare Albastru Exterior material - material, material plastic - de înaltă calitate Interio

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
443.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond M AC8273
Adidas Alphabounce Beyond M AC8273
Culoare Negru Exterior material - material, material plastic - de înaltă calitate Interior: material Tălpic: materi

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
443.00 LEI
1 MAGAZINAdidas Alphabounce Beyond J BB7564
Adidas Alphabounce Beyond J BB7564
Principalul avantaj este materialul integrat elastic tip plasa, care ofera sprijin la miscarile directe si in lateral, talpa intermediara BOUNCE ofera o amortizare ideala si un plus de energie la fiecare pas. Acest model se aseaza excelent pe picior! Material:Exterior:material textil, talpca cauciuc Culoare:Roz cu gri

Incaltaminte comentarii
0%Pret in stagnare De la
363.99 LEI
1 MAGAZIN
Adidas Performance Alphabounce Beyond db1126
Exterior: Interior:Talpa: bodosport.ro Pret
302.51 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Fete Alphabounce Beyond (Big Kid) Aero BlueChalk PurpleWhite
N/A mycloset.ro Pret
399.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Baieti Alphabounce Beyond (Little Kid) BlueAero BlueWhite
N/A mycloset.ro Pret
399.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Baieti Alphabounce Beyond (Big Kid) BlueAero BlueWhite
N/A mycloset.ro Pret
460.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Femei Alphabounce Beyond Grey ThreeGrey TwoClear Orange
N/A mycloset.ro Pret
559.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Baieti Alphabounce Beyond (Little Kid) GreyCarbon
N/A mycloset.ro Pret
322.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Baieti Alphabounce Beyond (Toddler) BlueAero BlueWhite
N/A mycloset.ro Pret
292.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Incaltaminte Fete Alphabounce Beyond (Toddler) Aero BlueChalk PurpleWhite
N/A mycloset.ro Pret
284.00 LEI
1 MAGAZIN
adidas Alphabounce Beyond W CG5580
Pantofi pentru alergat marca adidas. Căptușeală finisată comod din material - material, material plastic - de înaltă calitate. Confortul purtării este sporit de tălpicul din: material. Talpă cu proprietăți de amortizare din material de înaltă calitate. La acești pantofi s-a utilizat tehnologia Bounce, Continental, Fitcounter, Forgedmesh. Model potrivit pentru amatorii de alergat. epantofi.ro Pret
354.00 LEI