| ChevyCruze a întrebat:

Salutari TPU. Imi puteti recomanda un parfum pentru barbati care miroase bine? Multumesc. (puteti recomanda si mai multe parfumuri...nu ma supar... poate si niste site-uri de unde le pot achizitionahappy ).

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un parfum trebuie ales dupa miros, nu dupa poza din reclame.

| ChevyCruze explică (pentru Bula):

Cu tot respectu, asta nu inseamna ca trebuie sa il aleg eu dupa miros. Il poate alege si altcineva. De asta cer parerea. Astept in continuare recomandari de parfumuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Paco Rabanne (eau de toilette)https://www.amazon.com/gp/aw/d/B000C217SA/ref=mp_s_a_1_2_a_it? ie=UTF8&qid=1473270839&sr=8-2&keywords=paco+rabanne+eau+de+toilette&pi=SY200_QL40, Moschino https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00AC2ODX6/ref=mp_s_a_1_4_a_it? ie=UTF8&qid=1473270877&sr=8-4&keywords=moschino+eau+de+toilette, Hugo Boss https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00BIO10NS/ref=mp_s_a_1_1_a_it? ie=UTF8&qid=1473270780&sr=8-1&keywords=hugo+boss+man&pi=SY200_QL40
Toate miros extraordinaaaaar, tatal meu le are, si sunt preferatele lui...(ma rog si ale mele :))) ) moschino ala e unisex, si il mai folosesc si eu :) ador mirosul :) toate sunt calitative, de firma, si dupa pret...destul de accesibile cred eu. mai ales fiind de firma. Nu sunt bani dati in vant. Bafta, sper ca ti-am fost de folos :)

| ChevyCruze explică (pentru anonim_4396):

JustLove23 multumesc frumos. Astept in continuare pareri. Pe vreun site din Romania, de unde le-as putea achizitiona?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.elefant.ro/......1-355.html am gasit pe cel de la moschino, aici pe elefant.ro iar cel de la hugo boss: http://www. elefant.ro/cosmetice/parfumuri/apa-de-toaleta/apa-de-toaleta-hugo-iiiv-ml-pentru-barbati-incolor-115564-355.html pe cel de la pacco rabanno nu l-am gasit acolo. Daca vrei sa comanzi pe net, totusi as recomanda pe amazon... dar oricum si elefant merge :) poate cel mai bine ar fi sa mergi intr-un magazin de parfumerii si le incerci pe toate, si dupa vezi. Bafta;)