| dudy2204 a întrebat:

Sampon naturist pe baza de petrol, a folosit cineva? Este benfic regenerarii parului? Sau ce metode mai cunoasteti pentru regenerarea parului? Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RobertoTo a răspuns:

De sampon naturist pe baza de petrol nu am auzit, sar te sfatuesc sa incerci uleiu de ricin chiar functioneaza o sa-ti creasca parul mai repede si mai des si o sal regenereze la plafar este cam 8-9 lei o sticluta de ulei de ricin (eu m-am dat si ma dau la gene acum am niste gene cand clipesc fac vant ca un evantai -))))))

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Remediu împotriva căderii părulului

Amestecă într-o cană 6 linguri de ulei de măsline (puțin încălzit în prealabil) cu o lingură de praf de scorțișoară și 2 linguri de miere. Aplică această mască la rădăcina părulului și lasă să acționeze timp de 15 minute. Clătește cu apă călduță. Repetă tratamentul în fiecare săptămână, timp de o lună și jumătate. Vei observa că părul nu-ți mai cade, scapi de mătreață și ai un păr bogat și strălucitor în urma acestui tratament.

| Imstrong a răspuns:

Da,e bun. Dar poti folosi si ulei de ricin. Funda?