| MrsVamp a întrebat:

Sanii se lasa daca porti sutien?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Odata cu inaintarea in varsta, da.E bine, totusi, sa porti sutien.

| 愛日本 a răspuns:

Nu,e cel mai fals mit pe care l-am auzit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De push-up ai auzit, draga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Xpressurself a răspuns:

Se lasa daca nu exista irigatie buna in zona masajul zilnic este binevenit. excitarea si placerea sunt semne ca zona este irigata bine. sutienul ajuta binentels pentru ca preia din greutate insa joaca cu sanii ii tine fermi si sanatosi. si apoi de ce sa nu ii iubesti ca doar sunt ai tai happy

| horansgang a răspuns:

Daca porti din acelea care te strang, da, normal ca se lasa

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

de fapt, sanii se lasa din cauza gravitatiei, deci daca porti sutien e mult mai bine fiindca ii sustine.winking