| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mîinile stimate doamne si domnisoare, de la ce virstă purtati tocuri, si cit de inalte? Multumesc si scuze pentru deranj, sper sa nu mă injurati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

15 dar doar la petreceri atunci cand purtam rochie si incepand cu clasa 8 scoala sandale cu platforma

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy
Tocuri am purtat de la 16 ani cand am avut un eveniment in familie, apoi am inceput sa indragest aceste incaltari cu toc si am purtat pana la 33 de ani, de atunci port tocuri doar la ocazii.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Vai,Cristi cum sa te injuram, se poate? laughing
Sunt stilul sport, port mai mult adidasi nu prea port tocuri, cel mult 3-4 cm.Varsta nu, o mai stiu... (am uitat, am si eu o varsta)big grin

| dani2404 a răspuns:

'' Multumesc si scuze pentru deranj, sper sa nu ma injurati''. Bine punctat, mai nou cocalarii sunt enervati si injura peste tot.