| Codrutsa a întrebat:

big grin In intai e ziua surorii mele, face 19 ani si nu stiu ce cadoua sa-i fac. ce mi-ati putea sugera? Funda. :*

Răspuns Câştigător
| Ralluca25 a răspuns:

La mulțiiii aniiii!
un tricou, un lânțișor, niște cerceri,parfum,oglindă,machiaj. ursuleț,geantă,bani,sandale,bentiță,rujuri,creioane de ochi,rimeluri,brățări,o geacă,evantai,clopoțel cu inimioară, breloc steluță,o cutie pentru bijuterii,o ramă pentru poze,un album făcut de tine cu tine și cu ea sau țoți prietenii voștri,luciu de buze, un pandantiv, inel cu fluture, inel din argint, cercei turcoaz love struck, pantofi, telefon laughing)), o excursie în afară laughing).
Nu mai știuuuuuu. Atât happy
Fundă? happy

9 răspunsuri:
| ĿФsт a răspuns:

Pai ca sa nu fie prea scum ai putea sa ii iei un album cu trupa ei favorita ...nu t costa prea multa.

| calutuuuu a răspuns:

Un parfum o sa o inveseleasca... nu ii lua haine, ca poate ea are alte gusturi!winkingwinkingwinking

| Krauser a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi niste haine, acesorii sau ii dai ei niste bani sasi cumpere ce vrea ea. Funda?

| Gabriel1 a răspuns:

Un vibrator.happyhappy

| alynutza6820 a răspuns:

St cam in aceeasi situatie...de pinde de buget
poti lua o rochita scurta.cum se poarta acum.
origanizeaaaaza-eu petrecere la piscina.muzica,dans
un buchet de flori...sau simplu.nu te mai chinuiwinking

| andreea2000cris a răspuns:

Un cadou frumos ar fi o placa de par sau un uscator perfectionis, un aparat fofo, un mp4 sau mp3, farduri creme de hidratare, CD-uri cu muzica si o carte sau un stilou sunt o gramada ne lucruri ai putea sa ii iei si un tel nou sau o rochie minunata ori o pereche de pantaloni scurti si o bluza ori un maieu sau o vesta frumos decorata un album cu toate momentele ei importante din viata sau o cutie cu unstensile de pictat in cazul in care ii place sa picteze!big grinbig grinbig grin

| Pustoaica15 a răspuns:

Poy ai putea sa-i cumperi un tricou,fusta,un set de parfum,un ceas,o geanta,un set de cosmetice, Ceva de aur colier, cercei.etc. FUNDA?

| crisycris a răspuns:

Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos

| mynodorika a răspuns:

Poi ai putea sa ii faci cadou ce isi doreste ea cel mai multtongue
Intreab-o tongue Sau Daca Nu Ia-i O Fuste Si Un Maieu Care Se Leaga La Gat Cu Spatele Gol Shy Un Telefon Smecher