| drodu94 a întrebat:

Scuzati-ma daca am ales categoria gresita dar nu stiam unde sa incadrez intrebarea. Sunt baiat si vreau sa-mi fac un tatuaj pe gamba. Ce tatuaj credeti ca ar arata cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

De ce vrei sa iti faci neaparat un tatuaj tocmai pe gamba.E de prost gust si in plus e cocalaresc(scuza-mi expresia).In plus acel tatuaj trebuie sa aiba o insemnatate. Oricum nu iti reomand sa iti faci semne tribale,litere chinezesti mari(poti sa iti scrii ceva in chineza pe incheietura de exemplu, sau alta limba, nu in romana sau engleza fiindca din nou e de prost gust), fara animale exotice sau imaginare gen leu, tigru sau dragon.Gandeste-te ce vrei sa iti faci, poti face o simpla ancora(are mai multe sensuri)sau orice altceva simplu si nu foarte mare sa fie la vedere. Oricum e decizia ta si faci ce vrei, dar eu ti-am spus parerea mea.O zi placuta happy

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Niciunul.Este ceva de prost gust.Mai tarziu te vei jena de gandul ce ti-a venit acum. Unde mai pui ca exista si pericole de infectie.

| Anonimmus234 a răspuns:

Numele primei tale iubiri

| TeoReo a răspuns:

Daca vrei sa iti faci un tatuaj, gandeste-te la unul original, ceva ce iti place cel mai mult. Dupa mine ar arata bine o sageata.