| AndraLavi a întrebat:

Se apropie un eveniment special pentru mine si nu am incercat niciodata sa imi pun gene false. Intrebarea mea este... Cat de periculoase pot sa fie pentru genele mele naturale? Pot sa le afecteze in vreun fel? Ce gene imi puteti recomanda, mai bune? Nu am nevoie decat pentru o seara.

Răspuns Câştigător
| Florentina_7104 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic dacă folosești un adeziv de calitate și le pui bine. Genele de la Red cherry sunt farte bune și sunt și naturale. Exersează cu aplicarea cu o zi/două înainte de eveniment și totul va fi în regulă.

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Sunt nenaturale, fetele arata ca niste vederite. Da, poti face conjunctivita, sau alte infectii, poti experimenta inrosirea ochilor si e nasol cand le da jos, se poate lua si pielea de pe pleoapa, in functie de ce s-a folosit. Evident, pica si gene, pot pica mai multe in manunchi, locul ramane gol, si simti si disconfort.

| christine99 a răspuns:

Nu ti le pune singura o sa iti arate naspa, du-te la un salon.